Oferta

Miniaturka na stron  nowoci i promocje online

Yellow Peel - zabieg silnie złuszczający z retinolem 45 - 60 minut

Warianty usługi

twarz
350 zł REZERWUJ
twarz, szyja
400 zł REZERWUJ
twarz, szyja, dekolt
450 zł REZERWUJ

Opis

Yellow Peel - zabieg silnie złuszczający z retinolem

Antyoksydacyjny zabieg łączący dwa pożądane przez skórę składniki aktywne: witaminę C i retinol. Rolą zabiegu jest ochrona przed wolnymi rodnikami, zapobieganie fotostarzeniu, rozjaśnienie przebarwień i nadanie skórze młodego i świeżego wyglądu. Zabieg rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem i odtłuszczeniem skóry, następnie warstwowo aplikowana jest ampułka zawierająca naturalną witaminę C pochodzącą z aceroli oraz witaminę C zamkniętą w mikrokapsułce. Ampułka wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe i rozjaśniające.

W dalszej części zabiegu nakładana jest maska kremowa zawierająca czysty oraz enkapsulowany retinol. Dzięki enkapsulacji proces regeneracji naskórka oraz redukcji zmarszczek zostaje maksymalnie wydłużony.

Innowacyjna technologia oparta na enkapsulacji składników aktywnych pozwala na głębszą i dokładniejsza penetrację w głąb skóry oraz wydłuża czas działania samych składników. Zapewnia również etapowe i kontrolowane złuszczanie naskórka.

W efekcie skóra zaraz po zabiegu jest mocno napięta i wygładzona, przy cerach wrażliwych możliwe jest złuszczanie się naskórka. Yellow Peel sprawdza się doskonale, jako wykończenie zabiegów exfoliacji kwasami oraz po peelingach mechanicznych.

Przebieg zabiegu: Demakijaż SPA + peeling enzymatyczny + aplikacja ampułki Yellow Peel + aplikacja kremu Yellow Peel.

Polecane dodatki

Dodatkowo dla zwiększenia efektu polecamy kwas FERULOWY lub PIROGRONOWY w cenie 100 zł - 1 warstwa